KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14666352

nr 1466 6352

Johan Boström, Signerad, Vinterafton, Småland. Olja på duk, 29x59, yttermått inklusive ram: 40x70 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 9 maj 2022
kl 19:59:22

9/5 19:41:51 1      Vinnande bud